VARILUX COMFORT 3.0

 
Poté co se více než 20 let těšil důvěře odborníků a byl oceňován nositeli, Varilux® Comfort 3.0 zvedá laťku pro celou kategorii ještě výše, protože nalezl řešení, která zlepšují přístup do zón vidění,
čímž se zkracují okamžiky rozmazaného vidění.

 

Zvyšující se nároky na váš zrak

Od mobilních telefonů po vlakové jízdní řády, naše oči se musí neustále přizpůsobovat a zaostřovat na blízko, na střední vzdálenost i na dálku. Tím se zvyšují nároky na náš zrak. Varilux Comfort podporuje dynamické vidění při zachování naprosto přirozené polohy hlavy.

Inovace, které přináší Varilux Comfort 3.0: W.A.V.E. 2.0 Technology

Tento model orientovaný na zákazníka založený na modelování velikosti zornic, které mu slouží jako fyziologická norma pro zlepšení pohodlí a přizpůsobení se potřebám uživatele v reálném životě. Technologie W.A.V.E 2.0TM založená na analýze zornic snižuje aberace vyššího řádu, čímž eliminuje rozostřené vidění, když se nositel snaží najít správnou zónu pohledu, a zajišťuje okamžitě ostré vidění v každém místě čočky. Díky integraci vlivu velikosti zornic jako nového parametru koncepce brýlových čoček přináší technologie W.A.V.E 2.0TM širší zorné pole pro nositele.
 

Vylepšený design

Varilux Comfort 3.0 se o krok přibližuje technologii Varilux Physio 2.0. Varilux Comfort 3.0 obsahuje 3 různé designy,m které pokrývají všechny potřeby presbyopických zákazníků. Varilux® Comfort 3.0 umožňuje snazší dosažení správné zóny vidění, což znamená větší pohodlí při adaptaci oka.

Varilux Comfort 3.0: Standardní verze pro všechny presbyopické zákazníky.
Varilux Comfort 3.0 Short: Verze Short využívá všech výhod čoček Varilux Comfort 3.0 ve specifckém designu vhodném pro úzké obruby.
Varilux Comfort 3.0 eyecode představují personalizovaný design, který bere v úvahu další parametry nositele, jako tvar obruby a charakteristiky obličeje.