VARILUX PHYSIO 3.0

Jako preferovaný partner pro aktivní a náročné zákazníky, který používá vyspělé technologie už deset let, si Varilux Physio udržuje nastavený standard – v roce 2010 jako první přišel s High
Resolution Vision
TM doplněným o technologii W.A.V.E 2.0

 

VARILUX PHYSIO 3.0 VIDĚNÍ BEZ NÁMAHY PRO INTENZIVNÍ ŽITÍ!

BINOCULAR BOOSTER
Nejnovější inovace modelu Varilux Physio 3.0!
80 % presbyopických zákazníkům má různý předpis na čočky na levé a pravé oko. Tento rozdíl ve vidění vyžaduje, aby se mozek namáhal při spojování sítnicových obrazů. Nová technologie Binocular BoosterTM řeší tento rozdíl stanovením meridiánové linie a umožňuje tak vidění bez námahy s dokonale hladkým přechodem mezi zónou na blízko a na dálku.

 

Oči jsou namáhány fúzí nestejně velkých sítnicových obrazů, které vznikají rozdílem dioptrické korekce pravého a levého oka. Budete vidět bez námahy, protože výpočtem meridiánu připravíme mozku ideální obraz, který již nemusí vyvinou úsilí pro jeho zpracování.
Již 0,1D rozdílu předpisu mezi pravým a levým okem vede lehké binokulární nevyváženosti Je vytvořena čočka ideálního designu, která vzniká překrytím obrazu pravého a levého oka. A následně vypočítán design pro pravou a levou čočku

 

Wave 2.0 a DDV

Díky technologii Wave 2.0 jsme schopni při navrhování čoček vzít v úvahu nekonečné množství velikostí zornic a každý předpis, a to díky mapování zornic. Jedná se o mapu všech velikostních rozdílů mezi zornicemi pro každý předpis a zónu čočky. Tato mapa umožňuje optimální funkci čočky za všech podmínek a pro všechny směry pohledu.

Varilux Physio 3.0 využívá vlastností modelu Varilux Physio 2.0, které znamenaly jeho úspěch, a jde ještě dále ve funkčnosti pro uživatele.

– Dokonalý přechod mezi viděním na blízko a na dálku na jakoukoliv vzdálenost
– Vidění bez námahy i přes zrychlující se životní tempo
– Lepší komfort oka za všech světelných podmínek