VARILUX LIBERTY NEW EDITION

Essilor rozšiřuje nabídku digitálně opracovaných brýlových čoček Varilux na všechny úrovně, aby uspokojil potřeby úplně každého presbyopa.
 

100% DIGITÁLNÍ DESIGN A VÝROBA

Varilux Liberty® New Edition jsou vstupním produktem do rodiny Varilux. Při výrobě se využívají zkušenosti s digitální technologií, díky níž se poskytuje každému nositeli ostré a pohodlné vidění bez ohledu na vzdálenost. Varilux Liberty® New Edition čerpá výhody ze znalostí získaných při výrobě a vyvoji ostatních progresivních brýlových čoček Varilux:
– Projekt LiveOptics na vývoj brýlových čoček, které jsou dokonale přizpůsobené nositeli
– Digitální zpracování zaručující přesnou výrobu
 

Přínos nositeli

– Ostré vidění na jakoukoliv vzdálenost
– Snadná adaptace
– Kvalita Varilux®
 

DIGITAL FOCUS BOOSTER (DFB)

Tak jako všechny multifokální brýlové čočky Varilux, tak i tyto nové brýlové čočky, jsou navrženy s použitím patentovaného postupu Digital Focus Booster (DFB). Jedná se o systém nabízející vyšší přesnost prostřednictvím snižování nepravidelností po celé ploše brýlové čočky a širší zorné pole pro snadnější přivyknutí.

V každém bodě brýlové čočky se díky DFB kompenzují optické vady vyplývající z jednoduché kombinace návrhu předpis. Výsledky jsou optimalizovány pro každého nositele a získají
jedinečný design povrchu – z více jak 40 milionů možných kombinací. S DFB nabízejí brýlové čočky Varilux Liberty New Edition nejlepší kvalitu vidění na jakoukoliv vzdálenost.